Zayıflama alanım

Dukan zayıflama alanı, kendi eviniz gibi düzenlenir: mutfak, salon, spor odası, banyo ve size ait bir köşe. Her odada, Dukan metoduyla yaşamanız ve zayıflama projenizde başarılı olmanız için özel olarak geliştirilmiş araçları bulunur.

Zayıflama alanı, kişisel alanınız

Koçluk sisteminin kalbinde size ait bir köşe

Koçluk sisteminin kalbinde size ait bir köşe

Kişisel talimatlarınızı orada okuyup her gece raporunuzu orada yazabileceksiniz. Özel mesaj seçeneğiniz sayesinde tüm sorularınızı Dukan diyetisyenlerine sorabilirsiniz. Zayıflama programınızı, ağırlık eğrinizi ve kilo değişim durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.


Mutfağınız : Dukan usulü tariflerle keyifli bir diyet

  • Zayıflatma özellikli yüzlerce Dukan usulü yemek tarifiniçeren bir kitap! Metodun her evresine uygun tüketim tavsiyeleri ile zengin, alışveriş listeleri yer alır. Dolabınızda bir çeşni listesi ve yemekleri saklama talimatları bulabilirsiniz.

  • Buzdolabında, Dukan diyetinin istediğiniz kadar yiyebileceğiniz 100 izinli besin listesi.
  •  Besin değerleri ve hazırlama önerileri ile beraber...
  • Resmi ve güncellenen ''doyurucu besinler'' ve ''izinli besinler'' listeleri


Salonunuz: Dukan ekibiyle sohbet edin


 


Mutfağınız : Dukan tarifleriyle zevkli bir diyet

Salonunuz: Dukan ekibiyle sohbet edin


    Dukan diyetisyenlerimiz ile online sohbet edebileceğiniz ve tüm arşivlerimize ulaşabileceğiniz bir alan. Ayrıca her ay Pierre Dukan ile muhteşem seanslara katılabilirsiniz. 

  • Sıkça Sorulan Sorular, koçluk sistemi üyelerine yönelik özel tavsiyelerden yararlanmayı sağlar. Kütüphaneniz, zayıflama metodları ve Pierre Dukan'ın dünyada sıkça kullanılan diyetler hakkındaki yorumlar bulunur.


Spor odanız: Dukan metodunun vazgeçilmezi, spor

Spor odanız: Dukan metodunun vazgeçilmezi, spor

   Pierre Dukan'ın ve iş ortağımız Coach Club'ın spor koçunun tavsiyelerinin yanından fiziksel aktivite videoları. Yaş ve vücut yapınıza göre çalıştıracağınız kas gruplarına yönelik videolar, sizi daha güçlü kılarak şekil verecek..Banyonuz : zayıflama eczanesi

Banyonuz : zayıflama eczanesi

Pierre Dukan tarafından tavsiye edilen ve açıklamaları yapılan zayıflatıcı ürünlerin listesi yer alır.


Zayıflamak ciddi bir karardır. Bu süreçte doktorunuzun da yardımını alın.