Kişiselleştirilmiş

Online koçluk hizmetimiz, internet üzerinde eşi benzeri olmayan bir kişiselleştirme sunarken, Dukan diyetine yeni bir boyut eklemekte: günlük takip. Bütün kilo verme yöntemleri kısa vadede başarılı olabilir. Uzun vadede başarılı olmak ve verilen kiloyu tekrar almamak için yöntemler kişiye özel ve günlük olmalıdır.

Kişiselleştirilmiş koçluk ve size uygun bir diyet


Dukan koçluk sistemi, kişiselleştirme üzerine kuruludur ve kişisel 100 civarı parametreyi dikkate alır.

Kişiselleştirilmiş bir zayıflama programı:


Kişiselleştirme, İdeal Kilo'nuzun hesaplanması aşamasından itibaren başlar. Hesaplamadaki ilk 11 parametre size, ihtiyaçlarınıza yönelik ilk analizi çıkartır:

1. Arzuladığınız kilo, gerçekten size uygun olan kilo mu?
2. Fazla kilolarımı ne kadar zamanda vereceğim ve yolculuğun evreleri neler olacak? 
3. Programın ücreti ne kadar olacak?

Detaylı beslenme profili:

Üye olduğunuz andan itibaren ilk yükümlülüğümüz: kilo geçmişiniz yardımıyla sizi daha iyi tanımak. Koçluk sisteminiz, 80 özel soruda besin profilinizin tanımlanmasıyla başlıyor « Profil80* ».

Bu cevaplardan yola çıkarak kilo eğrinizin durumunu oluşturulacak. Zayıflama alanınızda yer alacak bu değerlendirme, yeni kilonuzun sürekli korunması için, zayıf noktalarınız ve daha da sağlamlaştırılması gereken güçlü noktalarınız ile ağırlık profilinizin ana hatları çizilecek. Yine bu bilanço sayesinde, İdeal Kilo'nuza ulaşana dek zayıflamanız ve bu kiloyu devamlı sabit tutmanız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi bireysel koçluğu sağlamamıza yardımcı olacak.

*Profil80, ağırlık geçmişinizi, kalıtsal faktörleri, morfolojinizi, fiziksel sınırlarınız, beslenmenizi, beslenme tercihleriniz, ailenizi, sosyal çevrenizi ve motivasyonunuzu hesaba katar. 

Parametrelerinizin devamlı güncel tutulması:

Dukan koçluk sisteminin bir diğer ayrıcalığı, EMARQ günlük e-posta döngü sistemi. Her akşam raporunuzu yazacak ve her sabah, önceki akşam yazdıklarınız doğrultusunda düzenlenmiş talimatlarınızı alacaksınız.

Bu eşsiz araçların yanı sıra diyetisyen ekibimiz, özel mesajlaşma seçeneği sayesinde, sınırsız şekilde size özel tavsiyeler vermek için yanınızda olacaktır.

Zayıflamak ciddi bir karardır. Bu süreçte doktorunuzun da yardımını alın.