Günlük takip

Talimatlarınız


Talimatlarınız: her sabah

Her sabah, zayıflama alanınıza gelecek e-posta ile yeni talimatlarınızı alacaksınız. Kişiselleştirme üzerine kurulu bu talimatlar, önceki gün yazdığınız rapor doğrultusunda hazırlanır.  

• Motivasyon talimatlarınız: 
başarının ve olumlu gidişatın altını çizmek ve zayıflama yolunda doğru yolda kalmayı sağlamak için her gün değişen durumunuza göre ayarlanır. İçinde bulunduğunuz evreyi ve değişiminizi size hatırlatır.
• Beslenme talimatlarınız:
 Dukan menülerinden ağız tadınızı dikkate alarak hazırlanan, kahvaltıdan başlayarak öğlen ve akşam yemeğine hatta ara öğünleri de kapsayan bir öneri listesi ile yemeklerinizi hazırlamanıza yardım eder. Dukan mutfağı için gereken her şey! Ayrıca birçok püf nokta da içinde.
• Fiziksel aktivite talimatlarınız:
zorunlu ve isteğe bağlı olmak üzere ikiye ayrılmış, fiziksel seviyenize adapte edilen, değişime açık aktiviteleri içerir.  

Raporunuz: her akşam

9 değerlendirme kriterini baz alarak yazılan rapor, gün boyu elde edilen kişisel gelişmelerim toplanmasını sağlar: kilo, ölçümler, fiziksel aktivite, motivasyon, yoksunluk hissi seviyesi, olası yanılmalar, eksik besinler. Raporunuzu yazmak günde en fazla 1-2 dakikanızı alacaktır.


Zayıflama ciddi bir karardır. Bu süreçte doktorunuzun da yardımını alın.