Ücreti ne kadar?

Dukan koçluk sistemi, kilo vermeye başladığınız andan, İdeal Kilo'nuzun sabitlenmesine kadar, hergün yanınızda olan tek zayıflama programıdır. Maliyet, kişisel programınıza bağlı olarak değişiyor.

Kişiye yönelik ve uygun fiyat

İdeal Kilo'nuzu hesaplayın ve kişisel programınızı keşfedin. Eksiksiz, günlük takibin olduğu, interaktif ve kişisel bir koçluk sistemi sunuyoruz.

Sistemin maliyeti, profilinize ve programınıza göre değişir. İhtiyaçlarınıza daha iyi cevap vermek için kişiselleştirilmiştir. Programınızı görmek için  İdeal Kilo'nuzu hesaplayın.

 %20'lik bir indirim fiırsatı da içeriyor (gördüğünüz fiyat indirimlidir).

Kredi kartı, Allopass ile tek seferde veya 3 taksitle* ek bir masraf ödemeden ödeme yapın

Koçluk sisteminizi  Kredi Kartı, Allopass seçenekleriyle ödeme yapmayı seçiyorsanız, dosya açma veya ödeme işlemleri için ekstra bir ödeme yapmayacaksınız. 

Ek bir maliyet yok

İdeal Kilonuza ulaşmak için daha uzun süreye ıhtiyaç duyarsanız dert etmeyin. Ekstra bir ödeme yapmayacaksınız. Esnek programınız otomatik olarak uzatılacak ve başarıya ulaşana kadar yanınızda olacağız. İdeal Kilo'nuza ulaşmak ve bu kiloyu korumanız için koçluk sistemi için belirlenen fiyat sabit ve herşey dahil fiyattır-Dukan 'a özgü bir özelliktir.

Zayıflamak ciddi bir karardır. Bu süreçte doktorunuzun da yardımını alın.

* 5 kg üzeri programlar için geçerlidir.