Koruma koçluğu

Pierre Dukan'a göre günümüzde aşırı kilolanmaya yönelik yürütülen savaşın başarısız olması büyük ölçüde hastaların ve doktorların kaybedilen kiloyu sabitlemeyi yeterince dikkate almadıklarından kaynaklandığını söylemekte. 1990 yılında ise Pierre Dukan, metoduna koruma evresi adı altında yeni bir evre eklendi. Burada ki amaç, çok sembolik bir fiyat karşılığında bu dördüncü evre ile yanınızda kalarak zayıflama projenizin başarısızlıkla sonuçlanmamasını sağlamaktır.

Koruma evresi: nihai ve ömür boyu  

Çoğunlukla göz ardı edilen bu evreye verdiğimiz önemi göstermek ve başarmış üyelerimizi kaybetmemek adına, kilo seyri ne olursa olsun, özellikle verilen kiloları kısmen ya da tamamen geri alma durumlarında, çok sembolik bir fiyata yanlarında kalmaya söz veriyoruz. ''Koruma evresi koçluğu''nun ücreti, kontrolümüze, uyarılarımıza ve düzenli takibimize ihtiyacınız olduğu sürece aynı kalacak.

Dukan metodunda koruma evresinin yeri

Dukan metodunun dördüncü ve son evresidir. Amaç hedeflenen İdeal Kilo'nun maksimum seviyede korunmasıdır. Beslenme özgürlüğü 3 kurala bağlı kalarak korunur. Aslında istenen şartlar o kadar az ki, pazarlık payına yer yoktur:   

1- Ömür boyu her gün 3 çorba kaşığı yulaf kepeği tüketmek
2- Haftada 1 günü sadece saf proteinlere ayırmak : Protein Perşembesi ile amaç diğer 6 günü korumak
3- Günde 20 dakika yürüyüş ve merdivenleri asansöre tercih etmek

Koruma evresi koçluğu

Güçlendirme evresinin sonuna geldiğinizde Dukan koçluğu sona ermektedir. Birçoğunuz, koruma evresinin 3 altın kuralına kendi başına uygulayabileceğini düşünmektedir. Ancak bizimle bağınızı koparmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu benzersiz takip sisteminin istatistikleri bu evrenin çok önemli olduğunu ve uzun vadede çok başarılı sonuç yarattığını göstermektedir. Bu emsalsiz takip sistemi, alınacak kilo oranına göre karşılık verecek çözümler ortaya koyan  ve bunun yanı sıra başka birçok hizmet içeren bir sistemdir. .Bu nedenle çok önemli bulduğumuz Koruma evresi koçluk hizmeti için size haftalık 5-TL gibi sembolik bir ücret teklif ediyoruz. 


Amacınıza ulaşmanız ve bu zaferi devamlı bir başarıya dönüştürmek için yanınızdayız. Koruma evresinde, 5-TL gibi sembolik bir ücretle desteğimizi alın.   
Bu teklif sadece Güçlendirme evresinin sonuna gelen koçluk hizmeti alan üyelerine özeldir.