Klasik koçluk

Pierre Dukan, metodunun etkinliğini güçlendirmek için dünyada ilk kez bir online koçluk sistemi geliştirdi. İletişimin kişiselleştirilmesi, yolculuğunuzun günlük takibi ve İdeal Kilo'nuzun korunması ile zayıflama projenizin başarıya ulaşmasını sağlayan yenilikler getirdi.  

Aşırı kiloyla savaşırken en özel silahınız "Kişisel takip" sistemidir

Bir kişinin tek başına diyet yapması, obeziteye, topluma, vücuduna ve kendine karşı vereceği büyük bir savaşa benzer. Hakkettiğiniz vücuda kavuşmak için girilen bu savaş ne yazık ki çoğunlukla kaybedilir. Yapılan birçok araştırmaya göre diyet yapan her 10 kişiden 8'inin, 1 sene içerisinde verdiği kiloları geri aldığı görülür.

Bu başarısızlık oranını kabul etmek mümkün değildir. Bu nedenle Pierre Dukan, aşırı kilo sorununu sonsuza dek çözmek amacıyla online koçluk hizmetini geliştirdi. Bundan böyle asla yalnız değilsiniz. Gelin Online koçluk hizmetimize katılın. Unutmayın ki sağlığınız sizin elinizde !


Dukan koçluk sistemi

1. İletişimin kişiselleştirilmesi

Dukan koçluk sistemi, gerçek ve kalıcı bir kişiselleştirme sunan tek sistemdir. Metodumuzu sizin özelliklerinize ve günlük hayat tarzınıza uygun hale getiriyoruz. İşin sırrı bu iki nokta da gizlidir. Koçluk desteğine başlamadan önce, İdeal Kilo'nuzu hesaplayın ve programınızı detaylı bir şekilde belirleyecek 80 kişisel sorudan oluşan testi cevaplayın. Programınız, bize ulaştıracağınız günlük raporlarınız doğrultusunda yeniden düzenlenecektir.

2. İnteraktiflik ve günlük takip

Koçluk sistemimiz sayesinde : beslenme, motivasyon ve fiziksel aktivite önerileri ile her sabah yeni ve sağlam bir başlangıç yapacaksınız. Kilolardan ömür boyu kurtulmak için, öneri ve teşviklerimizi takip edin.

Her gece ileteceğiniz rapor doğrultusunda ertesi sabah size özel hazırlanacak talimatları alacaksınız.


İnteraktiflik ve günlük takip

3. Zayıflama alanınız ve koçluk araçları

Zayıflama alanı, kendinize ait bir köşeniz, mutfağı, salonu, spor odası ve banyosu olan size ait bir alandır. Birçok özel ve uyarlanmış gerecin yanı sıra yüzlerce Dukan tarifine de ulaşacağınız bir yerdir.


Zayıflama alanınız ve koçluk araçları


4. Zayıflamak VE tekrar kilo almamak için online koçluk hizmeti

İdeal Kilo'nuza ulaşmak ve bu kiloyu sabit tutmak için Dukan metodunun ilk üç evresini içeren, eksiksiz ve özel bir koçluk sistemi sunuyoruz. Yenilikçi ödeme formülümüz, en ihtiyacınız olduğu zamanda sizi yalnız bırakan aylık aboneliklerden çok farklı.  

Bir diyetin başarısı, tekrar kilo almamakla mümkündür. Bu sebeple programınızın ücreti, İdeal Kilo'nuzun hesaplanması ile belirlenir. İdeal Kilo'nuza ulaşmak için daha fazla zaman harcarsanız, ek ücret almadan programınızı uzatıp yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Koçluk döneminizin sonunda dilerseniz 5-TL gibi sembolik bir ücretle, koruma evresinde de yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Daha fazla bilgi için, Dukan Sözlüğü bölümünü ya da SSS sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zayıflamak ciddi bir karardır. Bu süreçte doktorunuzun da yardımını alın.