Zayiflama alani

Dukan zayıflama alanı, kendi eviniz gibi hazırlanır: mutfak, salon, spor odası, banyo ve size ait köşeniz. Her odada, Dukan metoduyla yaşamanız ve zayıflama projenizde başarılı olmanız için özel olarak geliştirilmiş araçlar mevcuttur.

Zayıflama alanı, kişisel alanınız

Koçluk sisteminin

Koçluk sisteminin kalbinde size ait bir köşe

Kişisel talimatlarınızı orada okuyup her gece raporunuzu orada yazacaksınız. Özel mesaj seçeneğiniz sayesinde tüm sorularınızı Dukan diyetisyenlerine sorun. Zayıflama programınızı, ağırlık eğrinizi ve kilo değişim durumunuzu gözden geçirin.


Mutfağınız : Dukan tarifleriyle zevkli bir diyet

  • Özel zayıflatıcı 800 Dukan yemek tarifini içeren bir kitap ! Metodun her fazına uygun tüketim tavsiyeleri ile zenginleştirilmiş, alışveriş listelerini de içeren bir kitap. Dolabınızda bir çeşni listesi ve yemekleri saklama talimatları de mevcut.

  • Buzdolabında, Dukan diyetinin istediğiniz kadar yiyebileceğiniz 100 izinli besin listesi. Besin değerleri ve hazırlama önerileri ile beraber...

  • Resmi ve güncellenen ''doyurucu besinler'' ve ''izinli besinler'' listeleri.

 


appartement cuisine Dukan


Salonunuz: Dukan ekibiyle sohbet edin

Salonunuz: Dukan ekibiyle sohbet edin


    Dukan diyetisyenlerimiz ile online sohbet edebileceğiniz ve tüm arşivlerimize ulaşabileceğiniz sohbet bölümü. Ayrıca her ay Pierre Dukan ile gerçekleşecek muhteşem seanslara katılınPierre Dukan ile muhteşem seanslara katılın. .
  • Sık Sorulan Sorular, koçluk sistemi üyelerine yönelik özel tavsiyelerden yararlanma. Kütüphaneniz, zayıflama metodları ve Pierre Dukan'ın dünyada sıkça kullanılan diyetler hakkındaki yorumları.


Spor odanız

Spor odanız: Dukan metodunun vazgeçilmezi, spor

   Pierre Dukan'ın ve iş ortağımız Coach Club'ın spor koçunun tavsiyelerinin yanından fiziksel aktivite videoları. Yaş ve vücut yapınıza göre çalıştıracağınız kas gruplarına yönelik videolar, sizi daha güçlü kılarak şekil verecek.Banyonuz : zayıflama eczanesi

Banyonuz : zayıflama eczanesi

Pierre Dukan tarafından tavsiye edilen ve açıklamaları yapılan zayıflatıcı ürünlerin listesi..


Zayıflamak ciddi bir karardır. Bu süreçte doktorunuzun da yardımını alın.